teknokopi.comDomain nasıl alınır?

Alexa

N/A

Fiyat

Teklif Yap

Yaş

3 y, 0 m

Teklif

1

Firma

Natro

Ziyaretçi

2.026 x

Ziyaret Et

teknokopi.com

Neden kaliteli bir alan adı almalıyım?

Premium / Kaliteli ve sektörünüze hitap eden bir isim aldığınızda, bu ismin yanında onun sahip olduğu potansiyeli, marka değerini ve aranma istatistiklerini de satın alıyorsunuz. Aynı zamanda kaliteli bir ismin müşterilerinize / kullanıcılarınıza vereceği güveni diğer isimlerden sağlamanız çok daha fazla zaman harcatacaktır. 

Kaliteli bir isim sizi aynı zamanda rakiplerinizin de bir adım önüne geçirecektir. Bir düşünün; internetten elma almak isterseniz o elmayı elma.com ya da elmadukkani.com dan mı almak daha güvenilirdir yoksa  sulusuluelma.com gibi sulandırılmış isimlerden mi? 

Aynı zamanda isim almak, sadece bugün için değil gelecek için de yatırımdır. Bugün birkaç bin liraya mâl ettiğiniz isimler gelecekte çok daha değerlenecektir. 

teknokopi.com satılıktır.

Eğer siz de teknokopi.com ismini projeniz için uygun görüyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz sitedeki telefon numarasından, mail adresinden, isterseniz sosyal medya hesaplarımızdan isterseniz de bilgi sayfasında bulunan teklif formu aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz. 

Ziyaret Et
Domain Bilgisi
  • Eklenme 04/05/2016
  • Son Güncelleme 04/01/2017
  • Kayıt 03/05/2016
  • Sonlanma 03/05/2018
Uzantı
C N O I
Yorumlar
Domain İstatistikleri

Sıkça sorulan sorular için S.S.S sayfamıza göz atabilirsiniz.

Sorulan Sorular
comments powered by Disqus